Sıkça Sorulan Sorular

İlan yayına girdiği an Branding Türkiye (www.brandingturkiye.com) ana sayfasındaki sliderda “güncel içerik” olarak ve “Kariyer Merkezi” sayfasında “güncel ilan” olarak yer almaktadır. Ayrıca Branding Türkiye’nin kurumsal sosyal medya sayfalarında ilan 1 defa paylaşılmaktadır. Bunlara ek olarak Linkedin’de toplamda 60+ bin kişilik kitleye sahip sayfa ve profillerde ilan görüntülenmektedir.

İlanın 30 gün boyunca “AKTİF” olarak yayında kalması için 135 TL + KDV tutarında ödeme yapmanız gerekmektedir.

Aşağıda yer alan formu doldurarak ya da “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” tarafından hazırlanan “İlan Formu” adını taşıyan şablonda yer alan bilgileri doldurarak ilanınızı hazırlayabilirsiniz.

İlanın yayınlanması için gereken ödeme tarafımıza geçtikten sonra 6 saat içerisinde ilan yayınlanmaktadır.

Evet, ilan yayınlandıktan sonra güncelleme yapmak isterseniz kariyer[at]brandingturkiye.com adresine konuyla ilgili talepte bulunabilirsiniz.

İlan süresiz olarak yayında kalmaktadır. Ancak her ilanda “Başlangıç” ve “Bitiş” tarihi bulunmaktadır. İlanın “Bitiş” tarihi itibariyle ilana “PASİF” notu eklenir ve ilandaki başvuru linki / e-postası kaldırılır.

Branding Türkiye’de stajyer veya tecrübeli personel ilanı vermek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da kariyer[at]brandingturkiye.com adresine mail gönderebilirsiniz.