Nasıl Çalışır?

Nedir? & Nasıl?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye'nin kariyer odaklı alt markası olan 'Branding Türkiye Kariyer Merkezi'nde reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing & kurumsal iletişim vs. başta olmak üzere bütünleşik pazarlamayı kapsayan tüm alanlara dair kariyer fırsatlarına ulaşılabilmektedir.
İlan Ver – İncele – İletişime Geç
İlan Ver sayfasında yer alan “İş İlanı Oluşturma Formu”nu doldurarak iş ilanınızı 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. 24 saat içinde yayınlanan ilana başvuran adayları inceleyin ve markanıza değer katacak adaylarla iletişime geçin. Branding Türkiye I Kariyer Merkezi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen SSS sayfasını ziyaret edin. 
Branding Türkiye Kariyer Merkezi
Ziyaret Et – İncele – Başvur
İş Ara sayfasını ziyaret edin. “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde yer alan ilanlara “Anahtar Kelime”, “Lokasyon”, ve “Kategoriler” olmak üzere 3 farklı şekilde ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanı inceledikten sonra firma tarafından istenen bilgi ve belgeleri (CV, portfolyo, referans vs.) ilanda yer alan iletişim adresine (e-posta, web sitesi vs.) gönderin. Merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen SSS sayfasını ziyaret edin. 

Hadi Başlayalım!

Markanıza Değer Katacak Profesyonellere Ulaşın