Akbey Güvenlik Pazarlama Elemanı Arıyor

İlan Açıklaması

Akbey Güvenlik, 25 – 35 yaş aralığında, giyimine özen gösteren, iletişim kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı ve pazarlama alanında kariyer yapmayı hedefleyen “Pazarlama Elemanı” arıyor.

Aranan Özellikler

  • 25 – 35 yaş civarında, BAYAN
  • Sıcak satış konusunda bilgi sahibi
  • İletişim kabiliyeti yüksek
  • Üniversitelerin İletişimi, Pazarlama, Halkla İlişkiler veya Reklam Bölümü mezunu
  • Pazarlama alanında veya hizmet sektörü satışında deneyimli veya deneyim kazanmak isteyen
  • Giyimine özen gösteren, prezantabl
  • Grafik programlarından en az birine hakim veya öğrenmeye istekli (Photoshop , Illustrator vs.)
  • Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan

Başvuru İletişim Bİlgisi

Akbey Güvenlik “Pazarlama Elemanı” ilanına başvurmak isteyen adaylar özgeçmişlerini, pazarlama@akbeyguvenlik.com adresine gönderebilirler.

Firma Hakkında 

AKBEY ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. “5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu” ve uygulamasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösteren yüksek bilgi birikimi, güçlü çözüm ortaklığı ve sorumluluk paylaşım yapısıyla, sektöründe kalite standartlarını sürekli yükseltmeyi amaç edinmiş lider konumundaki firmalardan biridir.

Kanunlar, Yönetmelikler ve standartlar çerçevesinde iş sağlığını, güvenliğini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet gerçekleştirmek, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörsel birikimimizle müşteri odaklı ve Şirket prensiplerimize uygun hizmet sunarak, duyulan güveni sürekli kılmak başlıca amacımızı teşkil etmektedir.

Vereceğimiz hizmetlerin sekretaryası tamamen hizmeti satın aldığınız şirketimize ait olup, istihdam edeceği personelin, İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerinden ortaya çıkacak Ücret-İhbar ve Kıdem Tazminatı, Özel Güvenlik Mali Sorumluluk Sigortası, SSK ve yan ödemeleri gibi tüm haklarının ödenmesi ile yine mevzuattan kaynaklanan, personele ve resmi kuruluşlara karşı diğer borç ve yükümlülükleri, cezai sorumlulukları tarafımıza aittir. AKBEY ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. bu konularda işverene rücu hakkı bulunmaz.

Çalışma Yeri

Bu işin süresi doldu. İşi Kaydet